top of page

ПРОГРАМА

08c9cea06790e18528c19e34ff54e826.jpg

Дефіле/Фотопозування

Дефіле – основний предмет вивчення. Розбираємо різні стилі дефіле, ставимо міні-постановки, відпрацьовуємо техніки руху в різних стилях та опрацьовуємо окремі елементи.

Елегантна хода, почуття впевненості та гарна постава – це те, що отримає Ваша дитина.

Під час заняття проводиться відеозйомка, завдяки цьому згодом дитина може подивитися на себе з боку (очима глядача) і врахувати те, чого не було видно в дзеркалі.

Фотопозування – під час заняття діти вивчають різні стилі позування. Знаходять свої вдалі пози та ракурси, опановують техніку руху всього тіла у кадрі. Навчаються позуванню у різних типах зйомки (фешн-зйомка, лукбук, б'юті-зйомка тощо). 

Під час роботи з фотографом модель повинна вміти чітко розуміти завдання, а також швидко і легко перевтілюватися.

Молодые Балетки

Модельна хореографія

Пластика та вміння рухатися – безсумнівно важливі для кожної моделі. Зараз ця навичка стала найбільш актуальною. З кожним роком все більше дизайнерів необходяться лише фотографіями, а знімають фешн-відео та рекламні ролики. Тим самим вимагаючи від моделей певного таланту (пластику танцю). Тому дуже важливо з дитинства розвивати пластичність та вміння керувати своїм тілом.

o2n95zbo6xem.jpg

Акторська майстерність/сценічна мова

Дуже цікавий та важливий предмет. Побудований на методиці навчання необхідним навичкам кожної дитини: звільнення від емоційних і фізичних зажимів, розвиток фантазії, вміння керувати своїми емоціями, приховувати хвилювання, а також самопрезентація.

Сценічна мова – не менш важливий предмет. Успіх гарного спікера полягає в тому, щоб бути почутим. Тому краще зайнятися промовою дитини з ранніх років. Постановка мови, вміння лаконічно висловлювати свої думки, дикція – це все те, що допоможе дитині у повсякденному житті, коли потрібно розповісти вірш перед усім класом, або захистити реферат, а також у більшості інших випадках.

child_dress-main_edited_edited.jpg

ФОТОДЕНЬ

В рамках курсу щомісячно проходять фотодні. Це тематичні фотосесії для поповнення та формування портфоліо. Саме тут кожна дитина зможе закріпити на практиці пройдені заняття з фотопозування, а викладач обов'язково буде в цей момент поруч.

Симпатичные дети, позирует против стены

Майстер-класи

Ми запрошуємо фахівців із різних сфер діяльності, тим самим розширюємо кругозір та таланти вашої дитини.

Программа: Программы
bottom of page